BOSCH

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Блендер Bosch MMB21P0R

4.399ден Без данок: 4.399ден
0

НАЗИВ: БЛЕНДЕР BOSCH MMB21P0R МОЌНОСТ: 500 W 2 БРЗИНИ  ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 90,0 cm ДИМЕНЗИИ: 419 x 196.....

Блендер за смути Bosch MMBM7G3M

5.490ден Без данок: 5.490ден
0

Моќност: 350W  Брзини: 2  LED осветлување  Нож од нерѓосувачки челик кој се одстранува, погоден за с.....

Вградна машина за садови Bosch SMV46KX05E

33.990ден Без данок: 33.990ден
0

Енергетска класа: A++ Потрошувачка на енергија во програмата економија 50: 262 kWh Потрошувачка од с.....

Вградна рерна Bosch HBA 43T350

25.999ден Без данок: 25.999ден
0

Фурна за вградување Мултифункционална Енергетска класа:А Капацитет на фурната:62L 7 функции LCD дисп.....

Вградна рерна Bosch HBA74R252E

33.990ден Без данок: 33.990ден
0

Фурна за вградување Капацитет на фурната: 57L Енергетска класа А Мултифункционална LCD дисплеј Механ.....

Вградна рерна Bosch HBN531W1F бела / црна

22.990ден Без данок: 22.990ден
0

Бош вградена фурна HBN 531W1F  Независни вграден во рерна  Потрошувачка на енергија: A-20% (0,79 kWh.....

Конвектор BOSCH TRONIC 1500 EC 1500-1 WI

5.099ден Без данок: 5.099ден
0

Моќност: 1500W Сигурносен прекинувач Термостат Димензии:105x620x400mm Тежина:4,2 kg .....

Миксер Bosch MFQ 22100S

1.999ден Без данок: 1.999ден
0

Моќност: 375 W  Модерен мотор: моќен, но во исто време лесен и тивок  4 степени на работа  Турбо коп.....

Миксер Bosch MFQ 3010S

1.599ден Без данок: 1.599ден
0

Моќност:300W Брзини:2 Турбо копче Додатоци: Две обични маталки Две маталки за тесто Додатоците можат.....

Миксер со додаток блендер Bosch MFQ 36440 S

3.099ден Без данок: 3.099ден
0

Моќност:450W Брзини:5 Турбо копче Додатоци: Две обични маталки Две маталки за тесто Блендер од темпе.....

Миксер со додаток сецко Bosch MFQ 36450 S

3.299ден Без данок: 3.299ден
0

Моќност:450W Брзини:5 Турбо копче Додатоци: Две обични маталки Две маталки за тесто Сад за сецкање Д.....

Миксер со постоље BOSCH MFQ 36460 S

3.790ден Без данок: 3.790ден
0

Моќност:450W Брзини:5 Капацитет на садот:1л Турбо копче Две обични маталки,две маталки за тесто Прик.....

Пегла на пареа BOSCH TDA 503001 P

4.499ден Без данок: 4.499ден
0

Моќност: 3000 W Функции: суво пеглање,пеглање на пареа и вертикално пеглање Гумена рачка Капацитет н.....

Пегла на пареа Bosch TDA102411C

3.300ден Без данок: 3.300ден
0

Тип - Пегла на пареа Моќност: 2400 W Капацитет на садот за вода: 140 мл Променлива пареа до 30 g / m.....

Рачен блендер Bosch MSM14000

1.099ден Без данок: 1.099ден
0

Приклучна сила: 400 W Ергономски обликуван дводелен штапен миксер Променлива нога за мешање  Пластич.....

Рачен блендер Bosch MSM66110I

2.099ден Без данок: 2.099ден
0

Моќност: 600W  Брзини: 2  Снажен,тенок рачен миксер  Тивок мотор  Турбо дугме за најголема снага Рач.....

Рачен блендер сет Bosch MSM14200

1.899ден Без данок: 1.899ден
0

Моќност: 400W Додаток сецко  Сад за мешање со капак  Сечило од нерѓосувачки челик Со безбедносен пре.....

Сецко BOSCH MMP 08A1

1.899ден Без данок: 1.899ден
0

Моќност: 400W Пластичен сад: 800ml Садот може да се користи во микро печка и да се мие во машина за .....

Сецко BOSCH MMP 08P2

1.899ден Без данок: 1.899ден
0

Моќност: 400W Пластичен сад: 800ml Садот може да се користи во микро печка и да се мие во машина за .....

Соковник BOSCH MES25AO

6.990ден Без данок: 6.990ден
0

Моќност: 700W Прекинувач со две контролни брзини Сито од не`рѓосувачки челик Голем отвор за употреба.....

Тостер Bosch TFB 3302 V

4.490ден Без данок: 4.490ден
0

Моќност: 1800W; Нелепливи грил плочи; Боја отпорна на високи температури Површина на плочите 22х31см.....