VIVAX

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
0

Основни карактеристики   Функционалности: Memory функција, Anti cool Air диз.....

VIVAX HOME блендер BL-351

1.799ден Без данок: 1.799ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 350 капацитет: 1.5 lit, 2 брзини, лесно чистење Боја бела.....

VIVAX HOME сецко MC-2501

959ден Без данок: 959ден
0

Основни карактеристики Моќност [В] 250 Останато капацитет 0,8l; нож од нерѓосувачки челик Остана.....

VIVAX HOME фен за коса HD-1206 F

650ден Без данок: 650ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 1200 преклопна рачка ,2 брзини, закачалка, заштита од прегревањ.....

VIVAX HOME фен за коса HD-2003ID

999ден Без данок: 999ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 2000 Останато 2 брзини 3 температури дифузер јонизатор заштита од.....

Vivax LED TV-40LE120T2S2

11.999ден Без данок: 11.999ден
0

Дијагонала: 40" / 100 cm  Светлина [cd/m2]: 250, Контраст: 3000:1  Максимална резолуција: 1920x108.....

VIVAX таблет TPC-704 3G + футрола

4.580ден Без данок: 4.580ден
0

ОСНОВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ� � ДИЈАГОНАЛА НА ЕКРАНОТ� [ин]: 7 � ТИП НА ЕКРАНОТ: IPS/PLS � РЕЗОЛУЦИЈ.....

Вага за телесна тежина VIVAX HOME PS-156B

899ден Без данок: 899ден
0

Основни карактеристики Макс. мерна маса [кг] 150 Мин. мерна маса [г] 1 Останато црна боја со прин.....

0

Основни карактеристики Макс. мерна маса [кг] 150 Мин. мерна маса [г] 10 Останато ЛЦД екран сo син.....

Вага за телесна тежина Vivax Home PS-154

849ден Без данок: 849ден
0

Основни карактеристики Тип PS-154 Мерливост 150кг Меморија 0 Стакло транспарентно - зајакнато Параме.....

Електричен бокал Vivax WH-102BB

799ден Без данок: 799ден
0

Основни карактеристики Вид: Електричен бокал Капацитет [Л]�: 1 Моќност [W]:�1100 Филтер Надворе.....

Електричен бокал Vivax WH-103WB

799ден Без данок: 799ден
0

� Основни карактеристики Вид: Електричен бокал Капацитет [Л]�: 1 Моќност [W]:�1100 Филтер Надв.....

0

Основни карактеристики Моќност [В] 2200 Капацитет [л] 1,7 Останато автоматско исклучување, филтер.....

Електричен бокал за вода VIVAX HOME WH-176TC

1.799ден Без данок: 1.799ден
0

Основни карактеристики Моќност [В] 2200 Капацитет [л] 1,7 Останато:�автоматско исклучување, филте.....

Електрична скара VIVAX HOME EG-4030

2.200ден Без данок: 2.200ден
0

Моќност: 2000 W, Површина за печење: 40 x 30 cm, Нелеплива површина Полурамна плоча, полуребраст.....

Електрична скара VIVAX HOME EG-5025

2.599ден Без данок: 2.599ден
0

Основни карактеристики Моќност [В] 2000 Димензии на површината за печење [цм] 50x25 Останати карак.....

Кујнска вага VIVAX HOME BK-500S

999ден Без данок: 999ден
0

Основни карактеристики Макс. мерена маса [кг] 5 Мин. мерена маса [г] 1 Останато автоматско исклуч.....

Микробранова печка VIVAX HOME MWO-2075WH

3.699ден Без данок: 3.699ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 700 Скара [W] n/a .....

Миксер VIVAX HOME HM-200 W

899ден Без данок: 899ден
0

За подготовка на неодоливи торти и колачи ќе Ви помогне VIVAX HM - 200W миксерот! Основни карактери.....

Миксер VIVAX HOME HM-301 W

1.049ден Без данок: 1.049ден
0

Основни карактеристики Моќност [В] 300 5 брзини,турбо функција, продолжетоци: мешалка и куки за м.....

Пегла за коса VIVAX HOME HS-04

949ден Без данок: 949ден
0

Основни карактеристики Снага [W] 24 Останато темп : до 200 °C, керамички плочи, брзо загревање, L.....