FUJITSU

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

PC FSC ESPRIMO P557 PW, S26361-K1444-V400-V42

32.000ден Без данок: 32.000ден
0

Гаранција 60 месеци! Спецификација Основни карактеристики ОС Free DOS ЦП.....

Десктоп компјутер FUJITSU ESPRIMO D538 E85+_i5

26.900ден Без данок: 26.900ден
0

ESPRIMO D538/E85+  BASE UNIT with Mainboard D3600 (proprietary);   CHIPSET: Intel®H310; MEMORY: 2 DI.....

Десктоп компјутер FUJITSU ESPRIMO D538/E85+_i3

24.900ден Без данок: 24.900ден
0

ESPRIMO D538/E85+  BASE UNIT with Mainboard D3600 (proprietary);   CHIPSET: Intel®H310; MEMORY: 2 DI.....

Куќиште FUJITSU ESPRIMO P557 PW, S26361-K1444-V400-V40

16.800ден Без данок: 16.800ден
0

Спецификација Основни карактеристики OS Free DOS CPU бранд Intel .....

0

39.6 cm (15.6') FHD AG non-touch Intel Core i5-7200U 8GB onboard MEM 8 GB DDR4 2133 MHz PC4-17000 DV.....

Лаптоп FUJITSU LIFEBOOK E547 ABN:K451-V100-197

46.800ден Без данок: 46.800ден
0

Спецификација Основни карактеристики CPU бренд Intel CPU тип Core i5 .....

Лаптоп Fujitsu LIFEBOOK E557 vPro ABN:K452-V100-376

36.290ден Без данок: 36.290ден
0

39.6 cm (15.6') HD antiglare Intel Core i3-7100U 2.4GHz 3MB 4 GB DDR4 2133 MHz PC4-17000 DVD Super M.....

Лаптоп Fujitsu LIFEBOOK E557 vPro ABN:K452-V100-433

45.490ден Без данок: 45.490ден
0

Serial Port 39.6 cm (15.6') FHD antiglare Intel Core i5-7200U up to 3.1GHz 3MB 8 GB DDR4 2133 MHz PC.....

Лаптоп Fujitsu LIFEBOOK U747 vPro ABN:K457-V100-874

57.900ден Без данок: 57.900ден
0

35.6 cm (14.0') FHD antiglare Intel Core i5-7200U up to 3.1GHz 3MB 8 GB DDR4 2133 MHz PC4-17000 SSD .....

Лаптоп Fujitsu LIFEBOOK U757 vPro ABN:K458-V200-280

61.900ден Без данок: 61.900ден
0

39.6 cm (15.6') FHD antiglare Intel Core i5-7300U vPro upto 3.5GHz 3MB 8 GB DDR4 2133 MHz PC4-17000 .....

Монитор FUJITSU B22W-6 LED - 22"

6.710ден Без данок: 6.710ден
0

Димензии (WxDxH) 20 in x 7.1 in x 14.6 in Тип на екран LED-backlit LCD monitor / TFT ac.....

Монитор FUJITSU Display B24-8 TE Pro

11.900ден Без данок: 11.900ден
0

FUJITSU Display B24-8 TE Pro е направен за интензивна канцелариска работа. Со визуелна и механичка е.....

Монитор FUJITSU Display E20T-7 LED

8.900ден Без данок: 8.900ден
0

FUJITSU E20T-7 LED доаѓа во формат 16: 9 со трендовски стил. Нема компромис во квалитетот на сликата.....

Монитор FUJITSU Display E24-8 TS Pro

9.900ден Без данок: 9.900ден
0

FUJITSU дисплејот E24-8 TS Pro ги комбинира робусните бизнис перформанси со заштеди на трошоците. То.....