Производители :

Електрични решоа

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

ЕЛЕКТРИЧНА ПЛОТНА РАКЛЕТ SEVERIN 2681

2.499ден Без данок: 2.499ден
0

Високо квалитетно пластично куќиште Нелеплива тава Моќност:1100 W 8 нелепливи мини тави .....

ЕЛЕКТРИЧНА ПЛОТНА СКАРА SEVERIN 2388

3.100ден Без данок: 3.100ден
0

Тип -ЕЛЕКТРИЧНА ПЛОТНА 2400W Високо квалитетна нелеплива подлога Отстранлив кабел со променлив.....

Електрично решо HYUNDAI EP100W

999ден Без данок: 999ден
0

Електрично решо со 1 плоча Дијаметар на плоча од 18,8 cм Термостат за регулација 1500W .....

Електрично решо HYUNDAI EP300E

1.990ден Без данок: 1.990ден
0

Електрично хромирано решо со 2 плочи Дијаметар на плочите од 18,8см и 15,5 см Термостат за рег.....

ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ДВОЈНО ADLER 6502

2.390ден Без данок: 2.390ден
0

Тип - ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО Моќност: 1500 W + 1000 W; Дијаметар на ринглите: 187мм, 152мм; Прилаг.....

ИНДУКТИВНО РЕШО СО ДВЕ ПЛОЧИ HYUNDAI IND233

5.999ден Без данок: 5.999ден
0

Керамичка плоча  Автоматско исклучување ако се отстранат садовите LED дисплеј и светлосен инди.....

Плинско со 3 ГОРИЛНИКА HYUNDAI CKF3 GAS

1.390ден Без данок: 1.390ден
0

Плинско решение со 3 горилника.  .....