Производители :

Ваги за домаќинство

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Кујнска вага ADLER 3131

969ден Без данок: 969ден
0

Капацитет 5кг;� Точност до 1g; Високо прецизен сензор за мерење;� Голем ЛЦД дисплеј; Авт.....

Кујнска вага ADLER 3133

1.359ден Без данок: 1.359ден
0

Оценува 7 клучни хранлива параметри: калории, натриум, јагленохидрати, растителни влакна, протеини, .....

Кујнска вага ADLER 3137 W

929ден Без данок: 929ден
0

Капацитет:5кг; Точност до 1 гр.; Голем сад; Бела боја;� Голем LCD екран; Мерни единиц.....

Кујнска вага ADLER 3138 W

899ден Без данок: 899ден
0

Дигитална кујнска вага Адлер АД3138b:���������������������������������������������� Капацитет:5кг.....

Кујнска вага ADLER 3142

899ден Без данок: 899ден
0

Дигитална кујнска вага Адлер АД3138b:�������������������������������������������� � Капацитет: 5к.....

Кујнска вага ADLER AD 3141

999ден Без данок: 999ден
0

Капацитет:5кг;Точност до 1 гр.; Голем LCD екран; Рачно или автоматско исклучување; Автоматс.....

Кујнска вага ADLER AD 3144

950ден Без данок: 950ден
0

Капацитет: 5кг; Точност до 1 гр.; Голем LCD екран; Часовник; Рачно или автоматско исклучува.....

Кујнска вага Gorenje KT 05 BК

1.590ден Без данок: 1.590ден
0

Технички карактеристики Максимална тежина:�5 kg Калено стакло Индикатор:�ЛЦД дисплеј .....

Кујнска вага SEVERIN 3667

1.439ден Без данок: 1.439ден
0

LCD екран Отстранлива стаклена платформа која лесно се чистат Макс. капацитет до 5 kg 1 g г.....