Производители :

Апарати за правење леб

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Пекач на леб GORENJE BM 1200 BK

4.990ден Без данок: 4.990ден
0

Моќност:800W Избор на големината на лебот:900 - 1200 g Бучност:68 dB(A) Посебни карактеристики -.....

Пекач на леб RUSSEL HOBBS 18036 56

6.490ден Без данок: 6.490ден
0

Капацитет 450-700-1000г 12 програми 13 часа одложено време за печење Функција на задржување на то.....

Пекач на леб VIVAX HOME BM-750S

3.799ден Без данок: 3.799ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќ [В] 540 Капацитет .....