Производители :

Тостери

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Тостер Gorenje KR 1800 DS MIDI

2.790ден Без данок: 2.790ден
0

Технички карактеристики Материјал на плочата:�Алуминиум Куќиште:�Лакирана површина Конт.....

Тостер за вафли SEVERIN 2103

1.790ден Без данок: 1.790ден
0

Тип - ТОСТЕР ЗА ВАФЛИ 1200 W Топлински изолирано куќиште од нерѓосувачки челик non-stick об.....

Тостер сендвич ADLER AD 3015

899ден Без данок: 899ден
0

Тип -ТОСТЕР СЕНДВИЧ Моќност 750 W Нелепливи плочи за полесно чистење Големина за два сендви.....

Тостер-двопек SEVERIN 2287

1.299ден Без данок: 1.299ден
0

Моќност: 700W Топлинско изолирано куќиште од нерѓосувачки челик Browning електронска контрола .....

Тостер-двопек SEVERIN 2555

1.649ден Без данок: 1.649ден
0

Моќност 820 W ��� Топлинско изолирано куќиште од нерѓосувачки челик ��� Електронски температур.....

Sale VIVAX HOME ТОСТЕР TS-7501 BLS Quick View

VIVAX HOME ТОСТЕР TS-7501 BLS

879ден 699ден Без данок: 699ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 750 Остана.....

Тостер -двопек RUSSEL HOBBS 19640 56

1.790ден Без данок: 1.790ден
0

Moќност: 850 W Боја: бела Широки отвори идеални за подебели кришки леб  Подесувачка контрола на п.....

Тостер -двопек SEVERIN 2508

1.575ден Без данок: 1.575ден
0

Тип - ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК Моќност 900 W Топлинско изолирано куќиште од нерѓосувачки челик Електронск.....

Тостер ARNICA Granit GX 26120

2.490ден Без данок: 2.490ден
0

Тостер: GH26120 Јачина: 1750 W Плочи што се вадат Способност да се направи 6 парчиња тост Горнио.....