Производители :

Соковници и цедалки

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Соковник MAX KP 60 SFW

3.290ден Без данок: 3.290ден
0

Тип: СОКОВНИК Моќност: 850W; Прекинувач со две контролни брзини; Дополнителен отвор од 75мм.....

Соковник SEVERIN 3564

3.599ден Без данок: 3.599ден
0

Моќност: 400W Прекинувач со две контролни брзини Максимален број на вртежи 14.150 во минута .....

Соковник VIVAX HOME соковник AJ-700

3.050ден Без данок: 3.050ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 700 О.....

Соковник Vivax Slow Juicer-150

5.500ден Без данок: 5.500ден
0

Нова генерација на соковноци која ги задржува витамините и антиоксидансите со помош на технологијата.....

Цедалка ADLER AD 4004

870ден Без данок: 870ден
0

Тип: ЦЕДАЛКА� Моќност: 40W; Капацитет: 500ml; Ротирање на лево и десно;� Безбедносен кап.....

Цедалка MAX КL 322

123ден Без данок: 123ден
0

Моќност: 25W Капаците: 0,8 литри Наменет само за цитрусни плодови Конус за цедење кој се из.....

Соковник BOSCH MES25AO

6.990ден Без данок: 6.990ден
0

Моќност: 700W Прекинувач со две контролни брзини Сито од не`рѓосувачки челик Голем отвор за употр.....

Соковник GORENJE JC 900E

4.290ден Без данок: 4.290ден
0

Mоќност: 900 W� XXL дупка - цевка за издавање� Регулирање на брзината� Можност за прење во машина.....

Соковник RUSSEL HOBBS 20366 56

5.490ден Без данок: 5.490ден
0

Mоќност: 550 W  Регулирање на брзината  2 брзини ( тврдо и меко овошје ) Можност за пeрење во маш.....