Производители :

Кујнски роботи

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Ледомат VIVAX HOME IM-122T

8.499ден Без данок: 8.499ден
0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет за вода (литри) 2,4 .....

Апарат за готвење SEVERIN Multicooker 2448

7.499ден Без данок: 7.499ден
0

Моќност: 900 W Капацитет:5L Куќиште отпорно на топлина Повеќенаменски апарат: за бавно готвење, г.....

Апарат за сушење на овошје SEVERIN 2940

3.699ден Без данок: 3.699ден
0

Моќност:250 W Може да се суши: овошје, зеленчук и билки Апаратот има 5 решетки кои може да се кори.....