Производители :

Машини за мелење

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Машина за мелење месо TEFAL NE 205138

4.099ден Без данок: 4.099ден
0

Машина за мелење месо  Моќност :1400W  Минимална јачина на моторот 600W  Капацитет до 1.7кг во ми.....

Мелница за бибер ADLER MS 4432

629ден Без данок: 629ден
0

Тип - МЕЛНИЦА ЗА БИБЕР Контрола на дебелината на мелењето; Куќиште од нерѓосувачки челик; Керамич.....

Мелница за бибер ADLER AD 4433

529ден Без данок: 529ден
0

Тип - МЕЛНИЦА ЗА БИБЕР Контрола на дебелината на мелењето; Куќиште од нерѓосувачки челик; Керамич.....

Мелница за кафе BOSCH MKM 6000

1.199ден Без данок: 1.199ден
0

Моќност: 180W Капацитет: 75g кафе во зрна Работи само со затворен капак Сигурносен прекинувач Но.....