Производители :

Машинки за потстрижување

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Апарат за бричење ADLER AD 2904

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Модерен дизајн на главите; Три глави за бричење; Делот за бричење се мие со вода; Систем за.....

Апарат за потшишување ADLER AD 2812

1.299ден Без данок: 1.299ден
0

Глава и ножеви од висококвалитетен нерѓосувачки челик;��� ЕДНА ПАТЕНТ комбинација за прецизна дол.....

Апарат за потшишување SEVERIN 0704

1.499ден Без данок: 1.499ден
0

Операција за мрежа и батерија��� До 45 минути време на работа со батерија��� Нерѓосувачки чели.....

Апарат за потшишување SEVERIN 0707

1.149ден Без данок: 1.149ден
0

Копче за вклучување / исклучување Нерѓосувачки челични острици 4 додатоци за 3, 6, 9 и 13 мм сечење .....

Тример за нос/уши ADLER 2907

629ден Без данок: 629ден
0

Тример за нос и уши; Тример за веѓи; Тример за брада и мустаќи; Прецизен тример; Капак з.....

Тример за нос/уши SEVERIN 0781

799ден Без данок: 799ден
0

Тример за нос и уши��� Ножеви од нерѓосувачки челик��� Две глави: една за сечење, со 16мм ноже.....

Апарат за потшишување ADLER AD 2813

909ден Без данок: 909ден
0

Можно функционирање со кабел и без кабел. Лизгачки чешел за прецизно прилагодување на должината 7 .....

Апарат за потшишување REMINGTON HC 5200

2.400ден Без данок: 2.400ден
0

Pro Power мотор Челични сечива кои сами се острат� Подесување (3 - 42mm) Работа со или без кабел�.....

Апарат за потшишување ROWENTA TN 1200

1.599ден Без данок: 1.599ден
0

Ножеви од нерѓосувачки челик Регулатор на должини од ОД 1 ДО 30 ММ Дополнителни чешли:2 Ергономск.....