Производители :

Скари

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Електрична плотна раклет SEVERIN 2681

2.999ден Без данок: 2.999ден
0

Високо квалитетно пластично куќиште Нелеплива тава Моќност:1100 W 8 нелепливи мини тави .....

Електрична плотна скара SEVERIN 2388

2.799ден Без данок: 2.799ден
0

Тип -ЕЛЕКТРИЧНА ПЛОТНА 2400W Високо квалитетна нелеплива подлога Отстранлив кабел со променлив.....

Електрична скара VIVAX HOME EG-4030

2.200ден Без данок: 2.200ден
0

Моќност: 2000 W, Површина за печење: 40 x 30 cm, Нелеплива површина Полурамна плоча, полур.....

Sale Електрична скара VIVAX HOME  EG-5025 Quick View

Електрична скара VIVAX HOME EG-5025

2.599ден 2.199ден Без данок: 2.199ден
0

Основни карактеристики Моќност [В] 2000 Димензии на површината за печење [цм] 50x25 Останати к.....

0

Моќност: 2100W  Боја: црна Подготовка десет порции - четири делови на скара и шест на површината з.....

Sale Електрична скара VIVAX HOME EG-2550BS Quick View

Електрична скара VIVAX HOME EG-2550BS

3.200ден 2.699ден Без данок: 2.699ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 2200 Дим.....

Електрична скара раклет SEVERIN 2686

1.599ден Без данок: 1.599ден
0

Моќност:600 W Високо квалитетно пластично куќиште on/off пилот прекидач Не леплива плотна која се.....

Електрична скара со постоље SEVERIN 8521

2.929ден Без данок: 2.929ден
0

Моќност:2300 W Хромирана решетка за скарата Монтажна решетка на скарата со грејач Мicro-safety св.....

Плинска индустриска скара MP 30 L

5.490ден Без данок: 5.490ден
0

Плинска скара  Ширина: 30 cm Може да се користи за професионална употреба .....