Производители :

Вградливи ладилници

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

VIVAX HOME фрижидер DD-220 WH A - две врати

9.896ден Без данок: 9.896ден
0

Основни карактеристики Нето зафатнина на фрижидерот [л] 89 Нето зафатнина на комората [л] 29 .....

Хоризонтален замрзнувач Gorenje FH400W

16.450ден Без данок: 16.450ден
0

Технички карактеристики Енергетска класа: А Климатска класа: SN, ST, N, T 1 компрес.....