Производители :

Вградливи рерни

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Вградлива рерна BOSCH HBA 23B150P

22.999ден Без данок: 22.999ден
0

BOSCH HBA23B150R Вградна фурна Инокс ЛЦД Дисплеј Механички команди - Pop in Pop out 7 програми .....

Вградлива рерна GORENJE BO71 ORA-W- Бела

20.990ден Без данок: 20.990ден
0

Енергетска класа: А Боја: Бела Боја на рачката: Алуминиум Материјал на управувачката плоча: Стакл.....

Вградлива рерна GORENJE BO71SY2B

18.190ден Без данок: 18.190ден
0

Рерна Максимална температура на рерната:275 °C Механичко управување Мултифункционална рерна - 65 .....

Вградна рерна GORENJE BO71SY2W

18.590ден Без данок: 18.590ден
0

Максимална температура на рерната:275 °C Механичко управување Мултифункционална рерна - 65 Литри .....

Вградлива рерна BEKO OIM 22301 X

14.290ден Без данок: 14.290ден
0

Фурна за вградување Мултифункционална Функции: 8 3D готвење Вентилатор LED дисплеј Механички к.....

Вградлива рерна ELECTROLUX E3B 3410 AOX

14.999ден Без данок: 14.999ден
0

ВГРАДЛИВА ФУРНА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А  КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА 60Л  7 ПРОГРАМИ НА ПЕЧЕЊЕ  2 СТАКЛА НА ВР.....

Вградлива рерна MAX BO 1006

9.490ден Без данок: 9.490ден
0

Енергетска класа: А Програми за готвење: 5 Мултифункционална рерна со вентилациско печење� Иноксн.....

Вградлива рерна MAX BO 1010

9.990ден Без данок: 9.990ден
0

Енергетска класа: А Програми за готвење: 5 Мултифункционална рерна со вентилациско печење Push & .....

Вградлива рерна MAX BO 2005

10.490ден Без данок: 10.490ден
0

Енергетска класа: А Програми за готвење: 5 Мултифункционална рерна со вентилациско печење Механич.....