Производители :

Замрзнувачи

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Вертикален замрзнувач Gorenje F6181AJ

25.960ден Без данок: 25.960ден
0

Енергетска класа: A + Потрошувачка на енергија -годишно 297 kWh Напон: 220-230V Време за чување.....

Вертикален замрзнувач Gorenje F6181AW

24.570ден Без данок: 24.570ден
0

Енергетска класа: A+ Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата Климатска класа: SN, ST, N, T.....

0

Тип фрижидер: вертикален замрзнувач Енергетска класа: A Капацитет: 85l Анти-бактериска заштита 3.....

0

Енергетска класа: А+ Бруто зафатнина: 210L Нето зафатнина: 182L 6 проѕирни фиоки; Фиоки .....

Хоризонтален замрзнувач Gorenje FH330W

15.690ден Без данок: 15.690ден
0

ОПИС: -Боја на апаратот:Бела -Врата:Метална рачка на врата Функции/Управување � � Брзо з.....

Хоризонтален замрзнувач Gorenje FH400W

16.790ден Без данок: 16.790ден
0

ОПИС: -Боја на апаратот:Бела -Врата:Метална рачка на врата Функции/Управување � � Брзо з.....

Хоризонтален замрзнувач BEKO HS 210520

11.499ден Без данок: 11.499ден
0

Хоризонтален замрзнувач Енергетска класа:A+ Нето капацитет:104L Капацитет на замрзнување:4.5kg/24.....