Производители :

Машини за перење садови

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Mашина за миење садови GORENJE GS 62214 W

19.150ден Без данок: 19.150ден
0

Управување     Сервисна дијагностика     Одложен старт во чекори (2/4/6/8ч) Програми     П.....

0

Капацитет: 12 комплети Енергетска класа: A +  Програми: 4:  Температури на перење: 3  Нормален.....

Машина за миење садови VOX LC 2145 - Инокс

14.490ден Без данок: 14.490ден
0

Капацитет: 10 комплети� Енергетска класа: А�Класа на перење: А� Програми за перење: 5 + предперењ.....

0

Капацитет:10 Број на програми:4 Број на температурите:3� Енергетска ефикасност:А Потрошувачка на.....

0

Модел Gorenje машина за миење садови GV61215 Капацитет на полнење од 12 гарнитури Енергетска класа.....

0

Капацитет 12 комплети Енергетска класа А + Енергетска класа за перење А� Енергетска класа за суше.....

Машина за миење садови MIDEA WQP12 7205 - Бела

14.790ден Без данок: 14.790ден
0

Капацитет:12 сета Одложен старт Енергетска класа:А+ Класа на перење:A Kласа на сушење:A Ниво на.....

Машина за миење садови VOX LC 2145- Бела

13.490ден Без данок: 13.490ден
0

Капацитет: 10 комплети� Енергетска класа: А� Класа на перење: А� Програми за перење: 5 + предпере.....

Машина за садови VOX LC 22 IX

14.990ден Без данок: 14.990ден
0

Енергетска класа: А+ Класа на перење: А Класа на сушење: A Капацитет: 12 комплети Програми на пе.....