Производители :

Масажери

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

МАСАЖЕР ЗА НОЗЕ SEVERIN 7635

1.899ден Без данок: 1.899ден
0

Моќност: 60W Пластично куќиште Отстранлив заштитен капак Два типа на масажа: водена и сува .....