Производители :

Апарати за лична нега

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

PANASONIC пегла за коса EH-HW11-K825

3.000ден Без данок: 3.000ден
0

Мултифункционална пегла за коса Фото-керамичка подлога Погодна за исправување на коса и локни .....

Sale VIVAX HOME фен за коса HD-1206 F Quick View

VIVAX HOME фен за коса HD-1206 F

650ден 499ден Без данок: 499ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 1200 преклопна рачка ,2 брзини, закачалка, заштита од прегр.....

VIVAX HOME фен за коса HD-2003ID

999ден Без данок: 999ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 2000 Останато 2 брзини 3 температури дифузер јонизатор зашт.....

Апарат за бричење ADLER AD 2904

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Модерен дизајн на главите; Три глави за бричење; Делот за бричење се мие со вода; Систем за.....

Апарат за потшишување ADLER AD 2812

1.299ден Без данок: 1.299ден
0

Глава и ножеви од висококвалитетен нерѓосувачки челик;��� ЕДНА ПАТЕНТ комбинација за прецизна дол.....

Апарат за потшишување SEVERIN 0704

1.499ден Без данок: 1.499ден
0

Операција за мрежа и батерија��� До 45 минути време на работа со батерија��� Нерѓосувачки чели.....

Апарат за потшишување SEVERIN 0707

1.149ден Без данок: 1.149ден
0

Копче за вклучување / исклучување Нерѓосувачки челични острици 4 додатоци за 3, 6, 9 и 13 мм сечење .....

0

Технички карактеристики Максимална тежина: 180 кг Калено стакло Индикатор: LCD екран .....

0

Технички карактеристики Максимална тежина: 180 kg Калено стакло Индикатор: LCD екран .....