Производители :

Греалки

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

VIVAX HOME радијатор OH-92004

2.700ден Без данок: 2.700ден
0

Основни карактеристики Вид маслен радијатор Моќност [В] 2000 Број на ребра 9 Останато заштита од пре.....

Sale Греалка калорифер  VIVAX HOME FH-2050 Quick View

Греалка калорифер VIVAX HOME FH-2050

799ден 649ден Без данок: 649ден
0

Основни карактеристики Вид калорифер Моќност [W] 2000 Останато два степени на сила: 1000/20.....

Калорифер CROWN CFX- 266 BL

749ден Без данок: 749ден
0

Моќност: 2000W 2 степени на затоплување: 1000/2000W Терморегулатор: 1� Заштита од прегревање� Ин.....

Конвектор VAILLANT VER 200/3

5.700ден Без данок: 5.700ден
0

Моќност: 2000W ��� Термостат; ��� Идеален за домашна употреба; ��� Дозволена монтажа во куп.....

Sale Конвекторска греалка  Vivax CH-2004 Quick View

Конвекторска греалка Vivax CH-2004

1.399ден 1.229ден Без данок: 1.229ден
0

Моќност 2000 W � Променлив термостат 3 степени на моќ: 750/1250/2000W Заштита од прегревањe.....

Ѕидна керамичка греалка Vivax WMH-2000

1.999ден Без данок: 1.999ден
0

Основни карактеристики   Вид: керамичка греалка .....

Калорифер DYNAMIC 2000W

600ден Без данок: 600ден
0

Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz Моќност: 2000W 2 греење: моќ 1: 1000W / моќ 2: 2000W Заштита од топл.....

Калорифер VIVAX HOME FH-2060W

1.199ден Без данок: 1.199ден
0

Основни карактеристики Вид калорифер Моќност [W] 2000 .....

Кварцна греалка LEOV KG1/A

1.490ден Без данок: 1.490ден
0

Модел: KG1 Димензии/мм: 710/650/110 Тежина/кг: 6.0 Пакување/мм: 710/650/110 Моќност/kW: 2600 (W).....