Производители :

Апарати за правење леб

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

VIVAX HOME пекач за леб BM-900

3.499ден Без данок: 3.499ден
0

Основни карактеристики Снага [В] 600 Капацитет [кг] 0.9 Број на програми 12 Останати кар.....