Производители :

Пегли

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Пегла Gorenje SIH 2600BSS

2.390ден Без данок: 2.390ден
0

Технички карактеристики Пегла на пареа Јачина: 2.600 W Индикатор на работа: Индикат.....

ПЕГЛА НА ПАРЕА SEVERIN 3211

1.299ден Без данок: 1.299ден
0

�� �Моќност : 1200W;�•�� � Пеглање без пареа;•�� � Ергономичен дизајн;•�� � Плоча од сјаен .....

Пегла на пареа SEVERIN 3242

1.399ден Без данок: 1.399ден
0

Тип - Пегла на пареа 2200W Капацитет 200 мл Суво пеглање и пеглање со пареа Спреј функци.....

Пегла на пареа SEVERIN 3251

1.199ден Без данок: 1.199ден
0

Тип - Пегла на пареа 2400W Плоча од нерѓосувачки челик Пилот светло Самочистење Одстр.....

ПЕГЛА НА ПАРЕА SEVERIN 3256

1.199ден Без данок: 1.199ден
0

Моќност:2400W Капацитет на садот за вода: 190мл Променлива пареа до 30min. Вертикалнa пареа.....

Пегла на пареа SEVERIN 3274

1.199ден Без данок: 1.199ден
0

Моќност: 1600 W Двојна функција: суво пеглање и пеглање на пареа Капацитет на садот за вода: 1.....

Пегла на пареа Vivax IR-2004SS

899ден Без данок: 899ден
0

Бренд VIVAX Тип производ Пегла за алишта Моќност [W] 2000 Боја бело-сина .....

Пегла на пареа BOSCH TDA 503001 P

4.499ден Без данок: 4.499ден
0

Моќност: 3000 W Функции: суво пеглање,пеглање на пареа и вертикално пеглање Гумена рачка Капаците.....

Пегла на пареа RUSSEL HOBBS 18680-56

1.890ден Без данок: 1.890ден
0

Моќност:2400W  Постојана пареа:0-45gr/min  Удар на пареа:120гр/мин.  Резервоар за вода:320ml  .....