Производители :

Тостери

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Тостер за вафли SEVERIN 2103

1.790ден Без данок: 1.790ден
0

Тип - ТОСТЕР ЗА ВАФЛИ 1200 W Топлински изолирано куќиште од нерѓосувачки челик non-stick об.....

Тостер-двопек SEVERIN 2287

1.799ден Без данок: 1.799ден
0

Моќност: 700W Топлинско изолирано куќиште од нерѓосувачки челик Browning електронска контрола .....

VIVAX HOME ТОСТЕР TS-7501 BLS

879ден Без данок: 879ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 750 Остана.....

Тостер сендвич SEVERIN 2967

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Тип - ТОСТЕР СЕНДВИЧ Куќиштето е отпорно на топлина 700 W Нелепливи грил плочи Лесен за чистење .....