Производители :

Соковници и цедалки

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

VIVAX HOME соковник AJ-500

1.899ден Без данок: 1.899ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 500 Останато 2 Брзини, сад за отпад: 920 ml, сад з.....

VIVAX HOME соковник AJ-700

2.790ден Без данок: 2.790ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [В] 700 О.....

0

Моќност:500 W Капацитет на блендерот: 1литар Куќиште од нерѓосувачки челик Отстранлив стакл.....

Сецко HYUNDAI CHO110

990ден Без данок: 990ден
0

Електричен сецкач со 0,6l пластичен сад, 300W. Претворете го секој зеленчук во совршена витами.....

Соковник Hyundai JE 702S

2.990ден Без данок: 2.990ден
0

  Основни карактеристики Тип Hyundai JE 702S Моќност [W] 700 Капацитет  [L] 1 Капацитет .....

СОКОВНИК MAX KP 60 SFW

3.190ден Без данок: 3.190ден
0

Тип: СОКОВНИК Моќност: 850W; Прекинувач со две контролни брзини; Дополнителен отвор од 75мм.....

СОКОВНИК SEVERIN 3564

3.499ден Без данок: 3.499ден
0

Моќност: 400W Прекинувач со две контролни брзини Максимален број на вртежи 14.150 во минута .....

Соковник Vivax Slow Juicer-150

5.490ден Без данок: 5.490ден
0

Нова генерација на соковноци која ги задржува витамините и антиоксидансите со помош на технологијата.....

СОКОВНИК МAX КP 60 SFW

3.190ден Без данок: 3.190ден
0

Моќност: 850W; Прекинувач со две контролни брзини; Дополнителен отвор од 75мм за употреба на ц.....