Производители :

Правосмукалки

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

ПРАВОСМУКАЛКА MAX ДОМИНО W006 БЕЛА

3.690ден Без данок: 3.690ден
0

Моќност: 2000W; Електронска контрола на брзината; Телескопска цевка од нерѓосувачки челик; .....

Правосмукалка VIVAX HOME VC-1604

2.299ден Без данок: 2.299ден
0

Бренд VIVAX Тип на производ ПЕ -�Правосмукалка� Моќност [W] 1600 Други карактеристики � .....

Правосмукалка Max 22 Автоматик - Црна

2.689ден Без данок: 2.689ден
0

Моќност: 1600W Автоматска контрола на брзината� Автоматско враќање на кабел од 5 метри 2 пластичн.....

Правосмукалка Max HL 306

3.790ден Без данок: 3.790ден
0

Моќност: 1600W Електонска контрола на брзината Циклонски филтер Хепа филтер Нивоа на филтрација:.....

Правосмукалка Max HL 777D

3.690ден Без данок: 3.690ден
0

Моќност:2200W Електонска контрола на брзината Хепа филтер Нивоа на филтрација:6 Хромирана телеск.....

Правосмукалка Severin 7045

6.490ден Без данок: 6.490ден
0

Моќност:750W Капацитет на вреќичка:3л Голема Wessel-Eco четка за под Дополнителна XL четка за пар.....

Правосмукалка VIVAX HOME VC-1603

2.299ден Без данок: 2.299ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [В] 1600 Остан.....

Правосмукалка VIVAX HOME VCW-2001B

4.000ден Без данок: 4.000ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 2000 Остан.....

Правосмукалка Vivax VC-1605

2.299ден Без данок: 2.299ден
0

Основни карактеристики Моќност [В] 1600 Останато индикатор за нап.....

Рачна правосмукалка Severin 7144

2.099ден Без данок: 2.099ден
0

3-во-1 безжична вакум правосмукалка Времетраење: околу 18 минути Капацитет во садот за прашина: 20.....