Производители :

Кујнски роботи

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

VIVAX HOME ледомат IM-121T

7.900ден Без данок: 7.900ден
0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет за вода (литри) 2,4 .....

0

Основни карактеристики Моќност [В] 200 Останато Капацитет 360 gr, 4 продолжетоци за изработка .....

Кујнски робот Gorenje SB500W

3.690ден Без данок: 3.690ден
0

Технички карактеристики Тип на мотор: AC мотор Пластичен сад за мешање Пластичен сад за.....

Кујнски робот Gorenje SBR1000B

6.790ден Без данок: 6.790ден
0

Технички карактеристики Тип на мотор: AC мотор Пластичен сад за мешање Пластичен сад за.....

РЕЗАЛНИК HYUNDAI FS996

1.490ден Без данок: 1.490ден
0

100 W моќност 0-15 mm   распон на дебелина  Stainless Steel сечиво Лесна за миење и одржува.....

УНИВЕРЗАЛЕН КУЈНСКИ РОБОТ HYUNDAI UM210

4.290ден Без данок: 4.290ден
0

УНИВЕРЗАЛЕН КУЈНСКИ РОБОТ HYUNDAI UM210 Универзален кујнски робот, со 12 различни функции, 2 б.....

Електричен бокал VIVAX HOME WH-120G

800ден Без данок: 800ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќ [В] 0 Капацитет [л.....