Производители :

Миксери

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Кујнски миксер 3 во 1 HYUNDAI HM 638

1.490ден Без данок: 1.490ден
0

Кујнски миксер 3 во 1  2 мешалки, 2 куки и еден блендер, 5 брзини, турбо поставување и а.....

VIVAX HOME миксер HM-300 W

932ден Без данок: 932ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 300 Останато 5 брзини, турбо функција, додатоци: мешалка и .....

VIVAX HOME миксер со сад HM-250WP

1.599ден Без данок: 1.599ден
0

Снага [W] 250 Останато миксер со сад, турбо брзина, 5 брзини,  Боја бела .....

МИКСЕР ADLER 4205

1.049ден Без данок: 1.049ден
0

Моќност: 300W; 5 брзини; ТУРБО копче; Две обични маталки и две маталки за тесто .....

МИКСЕР MAX GТМ 8007А

1.149ден Без данок: 1.149ден
0

Moќност : 300W 5 брзини на контрола Т урбо копче Копче за ослободување на маталките 2 .....

МИКСЕР SEVERIN 3820

1.500ден Без данок: 1.500ден
0

Тип: Миксер Моќност: 300W; 5 брзини; Турбо копче; Две обични маталки и две маталки за тесто; Ко.....

МИКСЕР SEVERIN 3827

1.090ден Без данок: 1.090ден
0

Тип: Миксер Моќност:200W 5 брзини 2 обични маталки и 2 маталки за тесто .....

Миксер Siemens MQ5B350

2.290ден Без данок: 2.290ден
0

280W мотор елегантен дизајн дизајниран за лесно ракување лесен за чистење, не прави многу бучава пог.....

Миксер Siemens MQ95020N

1.640ден Без данок: 1.640ден
0

Опис: Ергономски дизајн за удобно и лесно коритење  4 нивоа на брзина Дополнителни вртежени / .....