Производители :

Машини за мелење

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Апарат за мелење кафе Severin 3868

1.199ден Без данок: 1.199ден
0

Тип: Апарат за мелење кафе  Моќност: 140 W Нерѓосувачки нож Кабел на намотување Гаранција 1 годи.....