Производители :

Апарати за кафе

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Апарат за мелење кафе ADLER AD 443

1.130ден Без данок: 1.130ден
0

Тип - АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ Моќност: 150W; Капацитет: 70g; Заштита од работа без поклопец .....

Апарат за турско кафе SEVERIN 4478

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Моќност: 800W Капацитет: 10 чаши Стаклен бокал со рачка Резервоар за вода со означени нивоа.....

0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 1000 Капац.....

0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 1000 Капац.....