Производители :

Блендери и Шејкери

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

VIVAX HOME блендер BL-351

1.799ден Без данок: 1.799ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 350 капацитет: 1.5 lit, 2 брзини, лесно чистење .....

VIVAX HOME сецко MC-2501

959ден Без данок: 959ден
0

Основни карактеристики Моќност [В] 250 Останато капацитет 0,8l; нож од нерѓосувачки челик .....

Блендер SEVERIN 3735 за смути

2.249ден Без данок: 2.249ден
0

Моќност: 300W Една брзина� Два сада за блендирање Капацитет на секој сад (чаша) поединачно .....

Блендер ADLER 4604

1.290ден Без данок: 1.290ден
0

Моќност: 200W; Сечила од нерѓосувачки челик; Рачка од нерѓосувачки челик; 2 контролни брзин.....

Рачен блендер ADLER 4610

989ден Без данок: 989ден
0

Моќност 200 W Отстранлив додаток за блендирање Лесно чистење Ножеви од нерѓосувачки челик .....

VIVAX HOME Пасатор SB-250SS

999ден Без данок: 999ден
0

VIVAX SB-250SS пасаторот е одлично помагало во сечија кујна, без разлика дали ви треба помош при под.....

Sale Блендер  Electrolux ESB2300 Quick View

Блендер Electrolux ESB2300

4.190ден 3.330ден Без данок: 3.330ден
0

Лесен и компактен блендер, 450W, сечива на одвојување, пулс функција, стакло сад 1,5l, поклопец со о.....

0

Моќност: 250W Два сада за блендирање Капацитет на секој сад (чаша) поединачно 600мл Чашите се со .....

Sale Блендер Adler AD 4063 Quick View

Блендер Adler AD 4063

2.399ден 2.099ден Без данок: 2.099ден
0

Моќност: 500W Капацитет: 1,5l 2 подесувања за брзина Функција на пулсот Стаклен бокал Функција .....

Sale Блендер GORENJE BN 1000 W Quick View

Блендер GORENJE BN 1000 W

5.100ден 4.400ден Без данок: 4.400ден
0

Приклучна моќ: 1.000 W Број на вртежи (макс. - мин.): 20.000 obr/min Безбедно за миење во машина з.....

Блендер за смути Electrolux ESB2500

2.840ден Без данок: 2.840ден
0

Миксај, раздели и испиј, миксер и спортски шише во едно, 300W, волумен од шишиња 0,6 L, 2 пластични .....

Блендер сецко MAX KL 210

1.190ден Без данок: 1.190ден
0

Моќност: 300W; Сад: 1 литар; Капацитет за сецкање: 300 грама; 2 брзини; Дно кое не се лизга; Но.....

Sale Блендер со додаток за смути и сецкање Severin 9479 Quick View

Блендер со додаток за смути и сецкање Severin 9479

3.490ден 2.990ден Без данок: 2.990ден
0

Моќност: 500W Стаклен сад за блендерање со капацитет од 1л Пластична чаша за блендирање со капацит.....

Рачен блендер Adler AD 4602

949ден Без данок: 949ден
0

Тип: БЛЕНДЕР РАЧЕН Моќност: 200W; Сечила од нерѓосувачки челик, 2 контролни брзини; Практичен пре.....

Рачен блендер Adler AD 4610

989ден Без данок: 989ден
0

Тип: БЛЕНДЕР РАЧЕН Моќност 200 W Отстранлив додаток за блендирање Лесно чистење Ножеви од нерѓос.....

Рачен блендер Max RB 3542

690ден Без данок: 690ден
0

Моќност: 200W 2 брзини Со пластичен додаток за блендирање Иноксни сечива DC Мотор Гаранција 1 г.....

Рачен блендер Max RB 3559

890ден Без данок: 890ден
0

Моќност: 200W 2 брзини Со иноксен додаток за блендирање Иноксни сечива DC Мотор Гаранција 1 год.....

Sale Рачен сецко Nicer Dicer Plus Quick View

Рачен сецко Nicer Dicer Plus

1.000ден 599ден Без данок: 599ден
0

Карактеристики на производот: Рачен сецко Мултифункционален Може да сецка месо, зеленчук, овошје,.....