Производители :

Шејкери

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Шејкер MAX LSM 103

999ден Без данок: 999ден
0

Тип: АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА-КАФЕ Моќност: 100W; Сад со капацитет 450ml; 2 брзини; Копче .....

Шејкер MAX LSM 103 E

1.199ден Без данок: 1.199ден
0

Тип - АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА-КАФЕ Моќност: 100W; Сад со капацитет 450ml; 2 брзини; Копче за вклу.....