Производители :

Кујнски тави и тенџериња

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
0

Дијаметар: 26 см Материјал:Керамика Внатрешноста е обложена со Dylon нелеплива подлога Чистење: с.....

RAVELLI КАПАК KORALO F-30

699ден Без данок: 699ден
0

Дијаметар: 30 см Материјал: Стакло Чистење: со мека крпа или сунѓер .....

RAVELLI Тава за палачинки

550ден Без данок: 550ден
0

Дијаметар: 25 см Дебелина: 2,0 мм Материјал: Тефлон Внатрешноста е обложена со Dylon нелеплива по.....

RAVELLI ТЕНЏЕРЕ PERLA F-20

899ден Без данок: 899ден
0

Дијаметар: 20 см Дебелина: 2,0 мм Материјал: керамика Внатрешноста е обложена со Dylon нелеплива .....

VIVAX HOME Пасатор SB-250SS

899ден Без данок: 899ден
0

VIVAX SB-250SS пасаторот е одлично помагало во сечија кујна, без разлика дали ви треба помош при под.....

Сет шолја FOR HER Gz Resource

490ден Без данок: 490ден
0

Опис на артиклот Шолја сет For HER- За неа Спецификациј.....

Сет шолја FOR HIM Gz Resource

490ден Без данок: 490ден
0

Опис на артиклот Сет шолја For Him -За него Спецификаци.....