Производители :

Апарати за дом

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Кујнска вага ADLER AD 3141

999ден Без данок: 999ден
0

Капацитет:5кг;Точност до 1 гр.; Голем LCD екран; Рачно или автоматско исклучување; Автоматс.....

Кујнска вага ADLER AD 3144

950ден Без данок: 950ден
0

Капацитет: 5кг; Точност до 1 гр.; Голем LCD екран; Часовник; Рачно или автоматско исклучува.....

Кујнска вага Gorenje KT 05 BК

1.590ден Без данок: 1.590ден
0

Технички карактеристики Максимална тежина:�5 kg Калено стакло Индикатор:�ЛЦД дисплеј .....

Кујнска вага SEVERIN 3667

1.439ден Без данок: 1.439ден
0

LCD екран Отстранлива стаклена платформа која лесно се чистат Макс. капацитет до 5 kg 1 g г.....

Кујнска вага VIVAX HOME BK-500S

999ден Без данок: 999ден
0

Основни карактеристики Макс. мерена маса [кг] 5 Мин. мерена маса [г] 1 Останато автоматско .....

Ледомат VIVAX HOME IM-122T

8.499ден Без данок: 8.499ден
0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет за вода (литри) 2,4 .....

Мелница за бибер ADLER MS 4432

629ден Без данок: 629ден
0

Тип - МЕЛНИЦА ЗА БИБЕР Контрола на дебелината на мелењето; Куќиште од нерѓосувачки челик; Керамич.....

Миксер ADLER 4205

1.049ден Без данок: 1.049ден
0

Моќност: 300W; 5 брзини; ТУРБО копче; Две обични маталки и две маталки за тесто .....

Миксер Gorenje ME501N

1.750ден Без данок: 1.750ден
0

Технички карактеристики Тип на мотор:�AC мотор Турбо копче Можност за перење на дод.....