Производители :

Апарати за дом

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Сет од 2 кутии - Црни 47*37*20 cm

650ден Без данок: 650ден
0

Сет од 2 црни кутии со димензија 47х37х20 см� .....

Сет од 3 кутии - Дизајн Пејсаж

700ден Без данок: 700ден
0

Сет од 3 кутии со димензии  32х23х15 см, 23х18х14 см и 22х13х13 см со дизајн пејсаж. .....

Соковник BOSCH MES25AO

6.990ден Без данок: 6.990ден
0

Моќност: 700W Прекинувач со две контролни брзини Сито од не`рѓосувачки челик Голем отвор за употр.....

Соковник Severin 3570

3.990ден Без данок: 3.990ден
0

Moќност: 800 W Максимален број на вртежи 19.000 r.p.m Екстра голем XXL отвор  Инка со дијаметар о.....

0

Табуретка за седење и кутија за пакување� Материјал вештачка кожа Димензии�36*36*36 .....

0

Табуретки со функција кутија за пакување. Материјалот кој е користен за изработка на табуретката е .....

0

Табуретка за седење / Кутија за пакување Материјал Вештачка кожа Димензии 36*36*36  Дизајн Boyz .....

0

Табуретки за седење со функција како кутии за пакување. Материјалот за табуретката е: МДФ конструкц.....

0

Табуретки за седење со функција како кутии за пакување. Материјалот за табуретката е: МДФ конструкц.....

Тостер Max PG 60 C

2.890ден Без данок: 2.890ден
0

Тип -ТОСТЕР СЕНДВИЧ Моќност: 2000W; Автоматски термостат; Светилка за вклучено и спремно за работ.....

Тостер Severin 2971

1.499ден Без данок: 1.499ден
0

Моќност: 600W Нелепливи плочи за полесно чистење Термостат за одржување на оптималната температура.....

Тостер за вафли Adler AD 3021

1.059ден Без данок: 1.059ден
0

Моќ 750 W Нелепливи обложени плочи за лесно расчистување Платнено куќиште за допир Процес за пече.....

Тостер сендвич SEVERIN 2967

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Тип - ТОСТЕР СЕНДВИЧ Куќиштето е отпорно на топлина 700 W Нелепливи грил плочи Лесен за чистење .....

Фритеза SEVERIN 2437

2.999ден Без данок: 2.999ден
0

Тип - Фритези 1500 W 2,0 l Топлински изолирано челично куќиште од нерѓосувачки челик нелеплив са.....

Фритеза VIVAX DF-2003SS

2.299ден Без данок: 2.299ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 2000 Капац.....

Цедалка Severin 3536

999ден Без данок: 999ден
0

Тип: ЦЕДАЛКА  Моќност: 25W Капаците: 0,75 литри Наменет само за цитрусни плодови 2 Конуса за цед.....

Цедалка за агруми Adler AD 4003

889ден Без данок: 889ден
0

Моќност 40 W Два различни конуси за цедење Ротација на десната и левата страна Автоматско вклучув.....

Цедалка за агруми VIVAX HOME CJ-4012

899ден Без данок: 899ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 40 Останат.....