Производители :

Апарати за дом

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Миксер Bosch MFQ 22100S

1.999ден Без данок: 1.999ден
0

Моќност: 375 W  Модерен мотор: моќен, но во исто време лесен и тивок  4 степени на работа  Турбо .....

Миксер Bosch MFQ 3010S

1.599ден Без данок: 1.599ден
0

Моќност:300W Брзини:2 Турбо копче Додатоци: Две обични маталки Две маталки за тесто Додатоците.....

Миксер MAX RM 3511

890ден Без данок: 890ден
0

Моќност: 300W� Брзини: 5 Турбо функција Два пара маталки Копче за вадење на маталките .....

Миксер MAX RM 3535

999ден Без данок: 999ден
0

Моќност: 300W Брзини: 5 Турбо функција Два пара маталки Копче за вадење на маталките Гаранција .....

Миксер со додаток блендер Bosch MFQ 36440 S

3.099ден Без данок: 3.099ден
0

Моќност:450W Брзини:5 Турбо копче Додатоци: Две обични маталки Две маталки за тесто Блендер од.....

Миксер со додаток сецко Bosch MFQ 36450 S

3.299ден Без данок: 3.299ден
0

Моќност:450W Брзини:5 Турбо копче Додатоци: Две обични маталки Две маталки за тесто Сад за сец.....

Миксер со постоље BOSCH MFQ 36460 S

3.790ден Без данок: 3.790ден
0

Моќност:450W Брзини:5 Капацитет на садот:1л Турбо копче Две обични маталки,две маталки за тесто .....

Миксер со постоље Max MS 3528

1.399ден Без данок: 1.399ден
0

Моќност: 300W Брзини: 5 Капацитет на садот: 2,5Л; Турбо функција Два пара маталки Копче за ваде.....

Миксер со постоље MAX MS 3566

1.290ден Без данок: 1.290ден
0

Моќност: 300W Брзини:5 Капацитет на садот: 2,5Л; Турбо функција Два пара маталки Копче за вадењ.....

Миксер со постоље Severin 3810

2.499ден Без данок: 2.499ден
0

Тип: Миксер Моќност: 300W; Капацитет на садот: 3 литри; 5 брзини; Екстра турбо брзина; Kопче за.....

Патна пегла на пареа Electrolux EDB T800

1.490ден Без данок: 1.490ден
0

Патна пегла, 800W, 120/220V, плоча од нерѓосувачки челик отпорна на удар, ударна пареа 45г/мин, резе.....

Патна пегла на пареа Severin 3234

1.199ден Без данок: 1.199ден
0

Моќност: 1000 W Капацитет на садот за вода: 50 мл Можност за пеглање со и без пареа Вертикално пе.....

Sale Пегла на пареа Adler AD 5012 Quick View

Пегла на пареа Adler AD 5012

1.600ден 1.399ден Без данок: 1.399ден
0

Тип - Пегла на пареа Моќност: 2200W; Високо квалитетна керамичка подлога; Специјално дизајнирани .....

Пегла на пареа BOSCH TDA 503001 P

4.499ден Без данок: 4.499ден
0

Моќност: 3000 W Функции: суво пеглање,пеглање на пареа и вертикално пеглање Гумена рачка Капаците.....

Пегла на пареа Bosch TDA102411C

3.300ден Без данок: 3.300ден
0

Тип - Пегла на пареа Моќност: 2400 W Капацитет на садот за вода: 140 мл Променлива пареа до 30 g .....

Пегла на пареа Electrolux EDB 1675

1.980ден Без данок: 1.980ден
0

2200 W ; проток на пареа: 0-50 g/min ; парни удари 70 g/min ; функција за вертикална пареа; сад за в.....

Пегла на пареа Electrolux EDB 1720

1.490ден Без данок: 1.490ден
0

2200 W ; проток на пареа: 0-30 g/min ; парни удари 90 g/min ; функција за вертикална пареа; сад за в.....

Пегла на пареа Electrolux EDB 1730

1.590ден Без данок: 1.590ден
0

2300 W ; проток на пареа: 0-30 g/min ; парни удари 100 g/min ; функција за вертикална пареа; сад за .....

Пегла на пареа Electrolux EDB 5220

2.690ден Без данок: 2.690ден
0

2300 W ; проток на пареа: 0-30 g/min ; парни удари 100 g/min ; функција за вертикална пареа; сад за .....

Пегла на пареа Max AT 3344

899ден Без данок: 899ден
0

МОЌНОСТ: 2000W КЕРАМИЧКА НАВЛАКА НА ПЛОЧА СИСТЕМ ПРОТИВ СОЗДАВАЊЕ НА КАМЕНЕЦ СИСТЕМ ПРОТИВ КАПЕЊЕ.....

Пегла на пареа MAX AT 3368

1.190ден Без данок: 1.190ден
0

Моќност: 2600w Керамичка навлака на плоча Систем против создавање на каменец Систем против капење.....