Производители :

Апарати за дом

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
Sale Електрично решо дупло Severin 1014 Quick View

Електрично решо дупло Severin 1014

3.390ден 2.849ден Без данок: 2.849ден
0

Моќност: 2500W Нерѓосувачки челик Греење елементи: 150mm-1000W, 185mm-1500W Контроли за топлина н.....

Електрично решо дупло Severin 1042

2.690ден Без данок: 2.690ден
0

Тип - ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО Моќност: 2500W Maла рингла: 15,5 cm Ø ,1000 W  Голема рингла: 18,5 cm Ø , 1.....

Кафемат Severin 4479 црн/бел

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Моќност: 800W Капацитет: 10 чаши Стаклен бокал со рачка Резервоар за вода со означени нивоа Отст.....

Sale Кафемат Severin 4496 Quick View

Кафемат Severin 4496

2.990ден 2.599ден Без данок: 2.599ден
0

Моќност: 1000W Капацитет: 10 чаши Стаклен бокал со рачка Резервоар за вода со означени нивоа Отс.....

Корпа за алишта 50L Бела

1.400ден Без данок: 1.400ден
0

Корпа за алишта со капак изработен од метал, заштитен со боја, капацитет од 50 литри. Димензии 60 х .....

Кујнска вага ADLER 3134

1.299ден Без данок: 1.299ден
0

Капацитет 5кг;� Точност до 1g; Куќиштето и садот се направени од високо квалитетн нерѓосувачки чел.....

Кујнска вага ADLER 3153 зелена

959ден Без данок: 959ден
0

Капацитет: 5 кг Точност: 1 g Голем LCD дисплеј Автоматско нула� Индикатор за слаба батерија и пр.....

Кујнска вага ADLER AD 3138

739ден Без данок: 739ден
0

Капацитет: 5 кг; Точност до 1 гр.; Голем LCD екран; Рачно или автоматско исклучување; Тајмер; А.....

Кујнска вага ADLER AD 3138 R

739ден Без данок: 739ден
0

Капацитет: 5 кг; Точност до 1 гр.; Голем LCD екран; Рачно или автоматско исклучување; Тајмер ; .....

Кујнска вага VIVAX HOME KS-502T

799ден Без данок: 799ден
0

Спецификација Основни карактеристики Макс. мерена маса [kg] 5 .....

Кујнска вага VIVAX HOME KS-502Y

799ден Без данок: 799ден
0

Спецификација Основни карактеристики Макс. мерена маса [kg] 5 .....

Магнетна плоча - планер

1.330ден Без данок: 1.330ден
0

Плоча со магнетна површина за пишување и суво бришење со 2 прегради за поштата, 3 метални закачалки .....

Миксер MAX RM 3511

890ден Без данок: 890ден
0

Моќност: 300W� Брзини: 5 Турбо функција Два пара маталки Копче за вадење на маталките .....

Миксер MAX RM 3535

999ден Без данок: 999ден
0

Моќност: 300W Брзини: 5 Турбо функција Два пара маталки Копче за вадење на маталките Гаранција .....

Миксер со постоље Max MS 3528

1.399ден Без данок: 1.399ден
0

Моќност: 300W Брзини: 5 Капацитет на садот: 2,5Л; Турбо функција Два пара маталки Копче за ваде.....

Миксер со постоље MAX MS 3566

1.290ден Без данок: 1.290ден
0

Моќност: 300W Брзини:5 Капацитет на садот: 2,5Л; Турбо функција Два пара маталки Копче за вадењ.....

Миксер со постоље Severin 3810

2.499ден Без данок: 2.499ден
0

Тип: Миксер Моќност: 300W; Капацитет на садот: 3 литри; 5 брзини; Екстра турбо брзина; Kопче за.....

Патна пегла на пареа Severin 3234

1.199ден Без данок: 1.199ден
0

Моќност: 1000 W Капацитет на садот за вода: 50 мл Можност за пеглање со и без пареа Вертикално пе.....

Sale Пегла на пареа Adler AD 5012 Quick View

Пегла на пареа Adler AD 5012

1.600ден 1.399ден Без данок: 1.399ден
0

Тип - Пегла на пареа Моќност: 2200W; Високо квалитетна керамичка подлога; Специјално дизајнирани .....

Пегла на пареа Max AT 3344

899ден Без данок: 899ден
0

МОЌНОСТ: 2000W КЕРАМИЧКА НАВЛАКА НА ПЛОЧА СИСТЕМ ПРОТИВ СОЗДАВАЊЕ НА КАМЕНЕЦ СИСТЕМ ПРОТИВ КАПЕЊЕ.....