Производители :

Апарати за дом

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Блендер SEVERIN 3719

1.999ден Без данок: 1.999ден
0

Моќност:400W Сад со капацитет:1,5L Транспарентен отстранлив сад Брзини:2 Отстранлив капа.....

Блендер SEVERIN 3738 со додаток за сецкање

3.099ден Без данок: 3.099ден
0

Моќност:500 W Капацитет на блендерот: 1литар Куќиште од нерѓосувачки челик Отстранлив стакл.....

Блендер рачен ADLER AD 4609

880ден Без данок: 880ден
0

Тип:БЛЕНДЕР РАЧЕН Моќност: 180W; Сечила од нерѓосувачки челик, Практичен прекинувач; Отс.....

Блендер рачен SEVERIN 3736

889ден Без данок: 889ден
0

Моќност 170 W Лесно чистење Максимални 20.000 вртежи во минута .....

Блендер сет Gorenje HB804E

3.450ден Без данок: 3.450ден
0

Моќност: 800 W Број на брзини: 10 Додаток за сецкање Додаток за пасирање� Додаток маталка� Двое.....

Блендер стоечки MAX ЕB 807

1.499ден Без данок: 1.499ден
0

Блендер Макс 807 Моќност: 400W; 2 брзини + пулс контрола; 1,5 литар сад за блендирање; С.....

Бокал за вода со филтер Hyundai Clarion

990ден Без данок: 990ден
0

  Основни карактеристики Тип Hyundai Clarion Капацитет  [L] 2 Сигурносен капак да Инд.....

0

Капацитет на мерење 50 кг; Градирање d=50g; ЛЦД дисплеј;� Лента со метала кука; Заштитна.....

0

Капацитет на мерење 150 кг; Градирање d=100g; Опремена со 4 високо прецизни сензори за мерење;.....