Производители :

Апарати за дом

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Апарат за пуканки SEVERIN 3751

1.599ден Без данок: 1.599ден
0

Подготвува пуканки со топол воздух за приближно�2,5 мин Моќност: 1200 W� Проѕирен капак со инт.....

Апарат за турско кафе SEVERIN 4805

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Моќност: 650W Капацитет: 4 чаши Стаклен бокал со рачка Резервоар за вода со означени нивоа .....

Апарат за турско кафе SEVERIN 4478

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Моќност: 800W Капацитет: 10 чаши Стаклен бокал со рачка Резервоар за вода со означени нивоа.....

Блендер SEVERIN 3735 за смути

2.249ден Без данок: 2.249ден
0

Моќност: 300W Една брзина� Два сада за блендирање Капацитет на секој сад (чаша) поединачно .....

Блендер / Сецко MAX MS 320

1.200ден Без данок: 1.200ден
0

Моќност: 320W Стаклен сад со капацитет од 1Л Брзини:1 Сечила од нерѓосувачки челик .....

Блендер / Сецко SEVERIN 3861

1.499ден Без данок: 1.499ден
0

Моќност:260 W; Сад со капацитет од 650 мл и посебен капак Пулс функција Максимални 3.900 вр.....

Блендер ADLER 4604

1.290ден Без данок: 1.290ден
0

Моќност: 200W; Сечила од нерѓосувачки челик; Рачка од нерѓосувачки челик; 2 контролни брзин.....

Блендер ADLER 4610

989ден Без данок: 989ден
0

Моќност 200 W Отстранлив додаток за блендирање Лесно чистење Ножеви од нерѓосувачки челик .....

Блендер MAX BL 600

1.990ден Без данок: 1.990ден
0

Моќност: 600W Брзини:2 + пулс контрола Турбо функција Стаклен сад со капацитет од 1,5Л Н.....