Производители :

Апарати за дом

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Тава за сосови RAVELLI Corallo F-16

529ден Без данок: 529ден
0

Дијаметар: 16 см Дебелина: 2.0 мм Материјал: Алуминиум Внатрешноста е обложена со Dylon не леплив.....

Тавче RAVELLI Perla

619ден Без данок: 619ден
0

Дијаметар: 25x22 см Дебелина: 1,5 мм Материјал: керамика Внатрешноста е обложена со Dylon не лепл.....

Тостер -двопек RUSSEL HOBBS 19640 56

1.790ден Без данок: 1.790ден
0

Moќност: 850 W Боја: бела Широки отвори идеални за подебели кришки леб  Подесувачка контрола на п.....

Тостер -двопек SEVERIN 2508

1.575ден Без данок: 1.575ден
0

Тип - ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК Моќност 900 W Топлинско изолирано куќиште од нерѓосувачки челик Електронск.....

Тостер ARNICA Granit GX 26120

2.490ден Без данок: 2.490ден
0

Тостер: GH26120 Јачина: 1750 W Плочи што се вадат Способност да се направи 6 парчиња тост Горнио.....

Тостер сендвич SEVERIN 2967

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Тип - ТОСТЕР СЕНДВИЧ Куќиштето е отпорно на топлина 700 W Нелепливи грил плочи Лесен за чистење .....

Тостер- двопек SEVERIN 2284

1.499ден Без данок: 1.499ден
0

Моќност: 800 W Капацитет: 2 лепчиња Топлинско изолирано куќиште Интегриран греач за печење Brown.....

Тостер-двопек ADLER Defrost AD 3203

1.200ден Без данок: 1.200ден
0

Тип -ТОСТЕР ДВОПЕК Моќност: 800W; Регулатор на печење;  Функција за исфрлање на лепчињата; 3 ф.....

Фритеза SEVERIN 2437

2.999ден Без данок: 2.999ден
0

Тип - Фритези 1500 W 2,0 l Топлински изолирано челично куќиште од нерѓосувачки челик нелеплив са.....