Производители :

Апарати за дом

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
0

Напојување: батерија; Кружен отстранувач на влакна; Лесно отстранување на влакна од ткаенини, .....

0

Напојување: батерија на полнење; Максимално време на полнење: 8 часа Кружен отстранувач на вла.....

0

Напојување:батерија на полнење; Максимално време на полнење: 8 часа. Кружен отстранувач на вла.....

Апарат за палачинки MAX CP 01 C

1.799ден Без данок: 1.799ден
0

Моќност: 1000w Прилагодлива контрола на температурата Нелеплива плоча лесна за чистење Кера.....

Апарат за палачинки SEVERIN 2198

2.299ден Без данок: 2.299ден
0

Моќност:1000 W Високо квалитетно пластично куќиште нелеплива (non-stik) обложена тава прибл.....

Апарат за правење пена ADLER 4456

259ден Без данок: 259ден
0

Рачен миксер за пијалоци Модерен дизајн за едноставна употреба Едноставен за миење Маталка .....

Апарат за правење пена MAX LCM 101 DC

299ден Без данок: 299ден
0

Рачен миксер за пијалоци Модерен дизајн за едноставна употреба Едноставен за миење Маталка .....

Апарат за правење пена SEVERIN 3590

349ден Без данок: 349ден
0

Тип - АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА-КАФЕ Управување со батерии 2 вклучени батерии (1.5V) Максималн.....

Апарат за пуканки SEVERIN 3751

1.599ден Без данок: 1.599ден
0

Подготвува пуканки со топол воздух за приближно�2,5 мин Моќност: 1200 W� Проѕирен капак со инт.....