Производители :

Апарати за дом

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Рачен миксер VIVAX HOME SB-250WH

899ден Без данок: 899ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 250 Останато 2 брзини (нормална и турбо), нож од нерѓ.....

Рачна правосмукалка MAX SC-1001

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Моќност: 700W Моќ на всисување: 85W Циклонски систем Хепа филтер Пластичен сад за отпад .....

Сет за чај во црвено-црна боја

920ден Без данок: 920ден
0

Сетот содржи: порцеланска црна шолја, црвен порцелански чајник, лажичка и тркалезна подлошка од бамб.....

Сет маслена ламба

258ден Без данок: 258ден
0

Сетот содржи: маслена керамичка ламба, 2 свеќи, украсни каменчиња и памучна подлошка. .....

Сет шолји за двајца Monkey

720ден Без данок: 720ден
0

  Сетот содржи: две порцелански шолји, две порцелански тацни и две лажички .....

Сецко SIEMENS MR-00801

1.890ден Без данок: 1.890ден
0

СЕЦКО МОЌНОСТ 400W МЕТАЛЕН НОЖ САД 0,8L .....

Сецко Siemens MR008B1

1.890ден Без данок: 1.890ден
0

Опис: Моќен мотор од 400 вати Лесно се чистат деловите во, машина за миење садови   Лесен за ч.....

Соковник MAX KP 60 SFW

3.290ден Без данок: 3.290ден
0

Тип: СОКОВНИК Моќност: 850W; Прекинувач со две контролни брзини; Дополнителен отвор од 75мм.....

Соковник SEVERIN 3564

3.599ден Без данок: 3.599ден
0

Моќност: 400W Прекинувач со две контролни брзини Максимален број на вртежи 14.150 во минута .....