Производители :

Апарати за дом

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Пегла на пареа SEVERIN 3274

1.199ден Без данок: 1.199ден
0

Моќност: 1600 W Двојна функција: суво пеглање и пеглање на пареа Капацитет на садот за вода: 1.....

Пегла на пареа Vivax IR-2004SS

899ден Без данок: 899ден
0

Бренд VIVAX Тип производ Пегла за алишта Моќност [W] 2000 Боја бело-сина .....

Правосмукалка GORENJE VC1621DPR

3.590ден Без данок: 3.590ден
0

Технички карактеристики Со вреќичка DELTA POWER II Моќ на моторот: 1.600 W Матер.....

Правосмукалка GORENJE VC1821DPWR

4.150ден Без данок: 4.150ден
0

Технички карактеристики Со вреќичка DELTA POWER II Моќ на моторот: 1.800 W Матер.....

Правосмукалка GORENJE VC1901GCYIV

5.650ден Без данок: 5.650ден
0

Технички карактеристики Пластичен сад SUPRA POWER Моќ на моторот: 1.900 W Матери.....

Правосмукалка GORENJE VC2221RPW

4.390ден Без данок: 4.390ден
0

Технички карактеристики Со вреќичка ROPOWER Моќ на моторот: 2.200 W Материјал на.....

Sale Правосмукалка VIVAX HOME VC-1604 Quick View

Правосмукалка VIVAX HOME VC-1604

2.299ден 1.999ден Без данок: 1.999ден
0

Бренд VIVAX Тип на производ ПЕ -�Правосмукалка� Моќност [W] 1600 Други карактеристики � .....

Рачен миксер VIVAX HOME SB-250WH

899ден Без данок: 899ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 250 Останато 2 брзини (нормална и турбо), нож од нерѓ.....

Рачна правосмукалка MAX SC-1001

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Моќност: 700W Моќ на всисување: 85W Циклонски систем Хепа филтер Пластичен сад за отпад .....