Производители :

Апарати за дом

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Кујнски миксер 3 во 1 HYUNDAI HM 638

1.490ден Без данок: 1.490ден
0

Кујнски миксер 3 во 1  2 мешалки, 2 куки и еден блендер, 5 брзини, турбо поставување и а.....

0

Максимална јачина на моторот: 1500 W Управување: Механичко   Реверзибилна функција Решетка .....

0

Блендер750W ергономски дизајн Тивок мотор Селектор на брзина Миксер 500W Ергономски дизајн за лесно .....

Taвче за палачинки Ravelli 1155

659ден Без данок: 659ден
0

Дијаметар: 25 см Дебелина: 2,0 мм Материјал: керамика Внатрешноста е обложена со Dylonне ле.....

VIVAX HOME апарат за филтер кафе CM-0812 F

883ден Без данок: 883ден
0

Основни карактеристики Сила [В] 800 Вид на кафе филтер Боја црна Останато: индикатор на кап.....

VIVAX HOME апарат за филтер кафе CM-08125 F

991ден Без данок: 991ден
0

Основни карактеристики Моќност [В] 800 Вид на кафе филтер Боја црна Останати карактерист.....

VIVAX HOME блендер BL-351

1.599ден Без данок: 1.599ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 350 капацитет: 1.5 lit, 2 брзини, лесно чистење .....

VIVAX HOME електричен грил EG-4030

1.999ден Без данок: 1.999ден
0

Моќност: 2000 W, Површина за печење: 40 x 30 cm, Нелеплива површина Полурамна плоча, полур.....

VIVAX HOME електрична скара EG-4832

2.399ден Без данок: 2.399ден
0

  Основни карактеристики Моќност [В] 1800 Димензии на подручја за печењ [цм] 48x32 Останати кар.....