Производители :

Вградливи ладилници

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Вградлив фрижидер Gorenje RBI4091AW

14.990ден Без данок: 14.990ден
0

Технички карактеристики Енергетска класа:A+ Димензии (ШxВxД):54 × 87,5 × 54,5 cm Отварање на врат.....

Вградлив фрижидер BOSCH KIIW 38J20

34.000ден Без данок: 34.000ден
0

Вкупна корисна запремина 277л Механичко изедначување на температурата 1 компресор Автоматско отоп.....

Вградлив фрижидер Gorenje RI4181AW

23.200ден Без данок: 23.200ден
0

Дизајн/Боја:Бела Климатска класа:SN, ST, N 1 компресор Вкупен бруто/нето капацитет:327 / 32.....

Вградлив фрижидер VOX IKK 3500

20.490ден Без данок: 20.490ден
0

Енергетска класа А + Капацитет 318l Бруто капацитет 228l Нето капацитет 90l Ширина 60 см Висина.....