Производители :

Компјутерски компоненти

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Mемориска картица-Transcend 4GB

207ден Без данок: 207ден
0

  Идеални за надградба на вашиот дигитален  фотоапарат или уред што подржува SD/SDHC  Card; 4 GB SD .....

Mемориска картица-Transcend 8 GB

276ден Без данок: 276ден
0

  Идеални за надградба на вашиот дигитален  фотоапарат или уред што подржува SD/SDHC  Card; 8 GB SD .....

0

Основни карактеристики Формат micro SDHC Капацитет [МБ] 16 GB   .....

0

Основни карактеристики Капацитет [ГБ] 1000 Интерфејс USB 3.0 Бафер [МБ] 8 Формат 2,5" .....

Куќиште MSI DECIMA; 410-05SG-400W

1.994ден Без данок: 1.994ден
0

Основни карактеристики Формат Midi tower Поддржува плочи ATX mATX µATX Останати карактеристики Напој.....

Кулер за 15,6" лаптоп MSI BALANCE 01

530ден Без данок: 530ден
0

Кулер за преносен компјутер 15,6"; Брзина на вентилаторот: 800-1000 РПМ; УСБ ХУБ: 2.....

Кулер за лаптоп SBOX CP-12

749ден Без данок: 749ден
0

Кулер за лаптопи до 17,3“ Вентилатор :140x140x25mm, 1200o/m Проток на воздух : 23 - 44 CFM .....

Кулер за лаптоп SBOX CP-19

430ден Без данок: 430ден
0

USB кулер за лаптоп до 15,6“ Вентилатор: 140x140x15mm, 1000 рпм Проток на воздух : 47,35 CFM .....

0

Основни карактеристики Формат SD Капацитет [МB] 32 GB Останати карактеристики Читање [МB.....