Производители :

Компјутерски додатоци

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Веб камера MSI 2003

980ден Без данок: 980ден
0

Спецификација Основни карактеристики Технологија CMOS Резол.....

D-Link DCS-825L Wi-Fi Baby камера

7.680ден Без данок: 7.680ден
0

Лесен за сетирање – едноставен за користење За да почнете да го користите треба само да ја инстал.....

0

Основни карактеристики Капацитет [ГБ] 1000 Интерфејс USB 3.0 Бафер [МБ] 8 Формат 2,5" .....

WDTV Live Media Player Western Digital

7.099ден Без данок: 7.099ден
0

  Основни карактеристики Тип на конекција LAN Wireless USB 2.0 Капацитет [GB]   6 Инт.....

Sale Глувче MS Industrial Bubble black Quick View

Глувче MS Industrial Bubble black

390ден 249ден Без данок: 249ден
0

Тип: жичен Интерфејс: USB оптички Резолуција 800 dpi 3 копчиња + scroll, црна боја .....

Глувче MSI ADVENTURE бежично

580ден Без данок: 580ден
0

Основни карактеристики Глувче безжично RF (2,4 GHz) Интерфејс USB Сензор оптичко Резолуц.....

Глувче MSI GLOSS жичано - Црно

400ден Без данок: 400ден
0

Основни карактеристики Глувче жичано Интерфејс USB Сензор оптичко Резолуција [дпи/цпи] 1.....

Sale Глувче MSI GLOSS жичано - Бело Quick View

Глувче MSI GLOSS жичано - Бело

400ден 259ден Без данок: 259ден
0

Основни карактеристики Глувче жичнo Интерфејс USB Сензор оптички Резолуција [дпи/цпи] 10.....

Жичано оптичко глувче MS-01

280ден Без данок: 280ден
0

Спецификација Основни карактеристики Глувче жичано Интерфеј.....