Производители :

Персонални компјутери

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Десктоп компјутер MSGW Home i159

19.300ден Без данок: 19.300ден
0

Основни карактеристики OS Free DOS CPU BRAND Intel CP.....

0

Спецификација Основни карактеристики OS Free DOS CPU brand .....

0

Спецификација Основни карактеристики OS Free DOS CPU brand .....

0

Процесор�Intel® Celeron® Processor N3050 (2M Cache, up to 2.16 GHz) РАМ меморија�4GB DDR3 РОМ .....

Персонален компјутер IdeaCentre H50-50 Black

31.290ден Без данок: 31.290ден
0

Процесор Intel® Core™ i3-4170 (3M Cache, 3.70 GHz) РАМ меморија 4GB DDR3 Хард диск 500GB HDD� .....

Персонален компјутер Lenovo IdeaCentre A740 AIO

111.990ден Без данок: 111.990ден
0

Процесор Intel® Core™ i7-5557U (4M Cache, up to 3.40 GHz) РАМ меморија 8GB DDR3 ХАрд диск 1TB .....

0

Процесор Intel® Core™ i3-5005U (3M Cache, 2.00 GHz) РАМ меморија 4GB DDR3 Хард диск 1TB HDD .....

Персонален компјутер Lenovo IdeaCentre H30-00 Black

15.490ден Без данок: 15.490ден
0

Процесор Intel® Celeron® J1800 (1M Cache, up to 2.58 GHz) РАМ меморија 4GB DDR3 Хард диск 500G.....

Персонален компјутер PC HP 400PD G3 MT, T4R78EA

28.200ден Без данок: 28.200ден
0

Спецификација Основни карактеристики OS Free DOS CPU Brand .....