Производители :

Преносни компјутери

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Кулер MSI BALANCE 03 за 15. 6'' лаптоп

690ден Без данок: 690ден
0

Основни карактеристики Брзина на вентилаторот: 800-1000 RPM; 4 можни висински подлоги; US.....

0

Премиум женска ташна која претставува спој на модерен дизајн, a воедно може да се искористи и како т.....

0

Премиум женска ташна која претставува спој на модерен дизајн, a воедно може да се искористи и како т.....

0

HP 15.6 Tan Woman Premium Case, Премиум женска ташна� Специфи.....

0

Kensington Combination Cable Lock им овозможува на корисниците да управуваат со физичкото обезбедува.....

Лаптоп ACER A315-31-P3XF, NX.GR5EX.004

21.100ден Без данок: 21.100ден
0

Спецификација Основни карактеристики CPU бренд Intel CPU ти.....

Лаптоп FUJITSU LIFEBOOK E547 ABN:K451-V100-197

46.800ден Без данок: 46.800ден
0

Спецификација Основни карактеристики CPU бренд Intel CPU ти.....

Лаптоп HP Notebook 250 G6

24.990ден Без данок: 24.990ден
0

Гаранција 12 месеци Спецификација Основни карактеристики ЦПУ бренд I.....

Лаптоп HP Notebook 250 G6, 2SX58EA

15.490ден Без данок: 15.490ден
0

Спецификација  Основни карактеристики ЦПУ бренд Intel ЦПУ т.....

Лаптоп IdeaPad 320-15IAP Blizzard White 80XR017RRI

15.900ден Без данок: 15.900ден
0

Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz) / 4GB DDR3 / 1TB 5400rpm 7mm / 15,6″ HD TN.....

Лаптоп IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY 80XR00KCRI

16.400ден Без данок: 16.400ден
0

Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz)/ 4GB DDR3/ 500GB 5400rpm/ 15,6″ HD TN AG +.....

Лаптоп IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY 80XR011HRI

16.350ден Без данок: 16.350ден
0

IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY - Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz)/ 4GB DDR.....

Лаптоп IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY 80XR011LRI

18.800ден Без данок: 18.800ден
0

Display 15,6" HD TN AG + Camera Display type Antiglare C.....

Лаптоп IdeaPad 320-15ISK PLATINUM GREY 80XH01PARI

31.400ден Без данок: 31.400ден
0

Display 15,6" FHD TN AG + Camera Display type Antiglare .....

Лаптоп IdeaPad 520S-14IKBR Bronze 81BL006KRI

39.750ден Без данок: 39.750ден
0

IdeaPad 520S-14IKBR Bronze – Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz)/ 8GB DDR4/ 1.....

Лаптоп IdeaPad V110-15ISK BLACK 80TL017PRI

22.100ден Без данок: 22.100ден
0

Display 15.6" (396mm) HD (1366x768), anti-glare, LED backlight, 220 nits, 16:9 asp.....

Лаптоп LENOVO IdeaPad 320-15IAP Coral Red 80XR017SRI

15.900ден Без данок: 15.900ден
0

Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz) / 4GB DDR3 / 1TB 5400rpm 7mm /� 15,6″ HD .....

Лаптоп Lenovo IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY 80XR011KRI

17.150ден Без данок: 17.150ден
0

Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz)/ 4GB DDR3/ 1TB 5400rpm/ 15,6″ HD TN AG + C.....

Лаптоп LENOVO IdeaPad V110-15IAP Black

16.000ден Без данок: 16.000ден
0

Display 15.6" (396mm) HD (1366x768), Anti-glare, 200 nits, 16:9 aspect ratio, LED ba.....

Лаптоп LENOVO ThinkPad E570 Silver

36.250ден Без данок: 36.250ден
0

ThinkPad E570 Silver Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache, 2.00 GHz)/ 8GB DDR4/ 1TB HDD 5400/ 1.....