Производители :

Компјутери и опрема

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Принтер XEROX WorkCentre 3215NI

11.700ден Без данок: 11.700ден
0

Гаранција 12 месеци. Media size: A4 Print speed A4: 26ppm Duty cycle: 30000pgs Processor: 600M.....

Принтер XEROX WorkCentre 3225DNI

13.470ден Без данок: 13.470ден
0

Гаранција 12 месеци. Големина на медиум:�A4 Брзина на печатење А4:�28ppm Максимален месечен.....

Процесор CPU INT Core i3 6100

7.200ден Без данок: 7.200ден
0

Спецификација Основни карактеристики Приклучок [Socket] 1151 .....

0

Функционален ранец за Lenovo компјутер Ранецот B200 е дизајниран да одговара на лаптопи до 15,6"......

0

Заштитете го Вашиот ThinkPad на пат Заштитете го вашиот notebook со Lenovo 15 Backpack. Овој лесе.....

Рутер D-LINK DIR-605L

1.500ден Без данок: 1.500ден
0

Спецификација Основни карактеристики Тип ADSL/Cable/Wireless Router .....

Sale Рутер WIFI екстендер Quick View

Рутер WIFI екстендер

1.990ден 1.249ден Без данок: 1.249ден
0

Карактеристики на производот: Мрежа: WLAN 802.11n за големи брзини како и 802.11g и 802.11b Поддрш.....

Свич D-LINK DGS-1005A

1.200ден Без данок: 1.200ден
0

Спецификација� Основни карактеристики Тип на SWITCH desktop .....

Свич D-LINK GO-SW-8G/E (DGS-1008A) -Бел

1.500ден Без данок: 1.500ден
0

Спецификација Основни карактеристики Тип на SWITCH desktop .....

Сервер SRV HP ML30 Gen9 E3-1220v5 1x8GB 2x1TB 3.5" SATA

50.700ден Без данок: 50.700ден
0

Спецификација Основни карактеристики CPU Intel Xeon Quad Core E3-1220v5.....

0

Спецификација Основни карактеристики Техногија бежична RF О.....

Скенер CANON LIDE 120

4.700ден Без данок: 4.700ден
0

Спецификација Основни карактеристики Тип на скенер flatbed .....

Скенер CANON LIDE 220

5.200ден Без данок: 5.200ден
0

Спецификација Основни карактеристики Тип на скенер flatbed .....

Sale Слушалки  MSI BEAT 2 -  Бели Quick View

Слушалки MSI BEAT 2 - Бели

680ден 390ден Без данок: 390ден
0

Спецификација Основни карактеристики Фрекфенциски распон 20Hz-20kHz .....

0

Спецификација Основни карактеристики Фреквенциски распон 20Hz-20kHz .....

0

Спецификација Основни карактеристики Фрекфенциски распон 20Hz-20kHz .....

Sale Слушалки MSI FEVER 2 во боја по избор Quick View

Слушалки MSI FEVER 2 во боја по избор

699ден 499ден Без данок: 499ден
0

Спецификација Основни карактеристики Фрекфенциски распон 20Hz-20kHz .....

Слушалки MSI ORCA PRO gaming

1.100ден Без данок: 1.100ден
0

Основни карактеристики � Фрекфенциски распон: 20Hz-20kHz .....

Таблет ACER W4-820-IICONIA grey

16.990ден Без данок: 16.990ден
0

Гаранција 12 месеци. Display Type: IPS Display: 8" Resolution: 1280x800pixel Processor: Single.....

Таблет LENOVO 8'' Tab 4 8 ТB4-8504X Black

10.850ден Без данок: 10.850ден
0

Процесор Qualcomm®1.4 GHz Cortex-A53 Оперативен систем Android™Nouga.....

Таблет LENOVO PHAB 2 PRO

34.990ден Без данок: 34.990ден
0

Гаранција 12 месеци. Display Type: IPS Display: 6,4" Resolution: 2560x1440pixel Processor: Oct.....