Производители :

Компјутери и опрема

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 1 TB Интерфе.....

0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 2 TB Интерфе.....

Надворешен хард диск WD My Book 3TB

7.590ден Без данок: 7.590ден
0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 3 TB Интерфе.....

Надворешен хард диск WD My Passport Black 1TB

4.200ден Без данок: 4.200ден
0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 1 TB Интерфе.....

Надворешно куќиште MSI ZONE 2

750ден Без данок: 750ден
0

Спецификација Основни карактеристики Формат 2,5" Тип фи.....

Sale Напојување MSI MS-500 Quick View

Напојување MSI MS-500

1.100ден 790ден Без данок: 790ден
0

Спецификација NON CE i ROHS compliance 12CM black fan 550MM cable length, connectors: 2.....

Напојување MSI PLATINUM 500 v5 ATX 2.31

1.590ден Без данок: 1.590ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќ [В] 500 ПФЦ па.....

Напојување MSI PLATINUM 600 v7 ATX 2.31

1.799ден Без данок: 1.799ден
0

Спецификација Основни карактеристики Снага [В] 600 ПФЦ .....

Напојување MSI PLATINUM PRO 80+ 500W

2.399ден Без данок: 2.399ден
0

Спецификација Основни карактеристики Снага [В] 500 ПФЦ .....

Оптичко глувче Lenovo Optical 2-button Wheel

630ден Без данок: 630ден
0

Работете прецизно со Lenovo оптичко глувче Lenovo глувчето користи оптичка технология за прецизна.....

0

Спецификација ​ Најновото во перформансите за играње Феноменалните Y720 Cube/Legion мо.....

Подлога за глувче GEL W/ WRIST REST - Црна

330ден Без данок: 330ден
0

Подлога за глувче во црна боја, наполнета со гел за одмарање на зглобот при подолго работење на комп.....

Подлога за глувче MSI DOD ENJOY

239ден Без данок: 239ден
0

ENJOY, изработени од квалитетен силиконски материјал, долготрајно го одржуваат својот облик, додека .....

Sale Подлога за маус MSI MP-02- Црна Quick View

Подлога за маус MSI MP-02- Црна

160ден 89ден Без данок: 89ден
0

Спецификација Основни карактеристики Опис Боја Црна;Горна странa:платне.....

Принтер CANON Pixma IP7250

4.799ден Без данок: 4.799ден
0

Фото Печатач ИП7250, А4, со 5 мастила, високи перформанси и безжично поврзување. Пе.....

Sale Принтер Lexmark MS317DN Quick View

Принтер Lexmark MS317DN

4.500ден 3.799ден Без данок: 3.799ден
0

Овој продукт има гаранција од 12 месеци! Големина на медиум:�A4 Брзина на печатење А4:�33ppm .....

Принтер Lexmark MS415dn

12.890ден Без данок: 12.890ден
0

Гаранција 12 месеци. Media size: A4 Print speed A4: 40ppm Duty cycle: 100000pgs Processor: 8.....

Принтер MLJ HP M402dne

15.499ден Без данок: 15.499ден
0

Спецификација Основни карактеристики Брзина на испис А4 [стр/мин] 38 .....

Принтер Xerox Laser Mono Phaser 3020

3.499ден Без данок: 3.499ден
0

Гаранцијата за овој производ е 12 месеци! Големина на медиум:�A4 Брзина на печатење А4:�20ppm .....

Принтер XEROX Phaser 3160N

7.750ден Без данок: 7.750ден
0

Гаранција 12 месеци. Media size: A4 Print speed A4: 24ppm Duty cycle: 15000pgs Processor: 360M.....

Принтер XEROX WorkCentre 3025BI

6.299ден Без данок: 6.299ден
0

Гаранција 12 месеци. Големина на медиум: A4 Брзина на печатење А4: 20ppm Максимален месечен кап.....