Производители :

Компјутери и опрема

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Принтер XEROX WorkCentre 3025BI

6.299ден Без данок: 6.299ден
0

Гаранција 12 месеци. Големина на медиум: A4 Брзина на печатење А4: 20ppm Максимален месечен кап.....

Принтер XEROX WorkCentre 3215NI

11.700ден Без данок: 11.700ден
0

Гаранција 12 месеци. Media size: A4 Print speed A4: 26ppm Duty cycle: 30000pgs Processor: 600M.....

Sale Принтер XEROX WorkCentre 3225DNI Quick View

Принтер XEROX WorkCentre 3225DNI

13.470ден 11.990ден Без данок: 11.990ден
0

Гаранција 12 месеци. Големина на медиум: A4 Брзина на печатење А4: 28ppm Максимален месечен.....

Процесор CPU INT Core i3 6100

7.200ден Без данок: 7.200ден
0

Спецификација Основни карактеристики Приклучок [Socket] 1151 .....

0

Функционален ранец за Lenovo компјутер Ранецот B200 е дизајниран да одговара на лаптопи до 15,6"......

0

Заштитете го Вашиот ThinkPad на пат Заштитете го вашиот notebook со Lenovo 15 Backpack. Овој лесе.....

Рутер D-LINK DIR-605L

1.500ден Без данок: 1.500ден
0

Спецификација Основни карактеристики Тип ADSL/Cable/Wireless Router .....

Sale Рутер WIFI екстендер Quick View

Рутер WIFI екстендер

1.990ден 1.249ден Без данок: 1.249ден
0

Карактеристики на производот: Мрежа: WLAN 802.11n за големи брзини како и 802.11g и 802.11b Поддрш.....

Свич D-LINK DGS-1005A

1.200ден Без данок: 1.200ден
0

Спецификација� Основни карактеристики Тип на SWITCH desktop .....

Свич D-LINK GO-SW-8G/E (DGS-1008A) -Бел

1.500ден Без данок: 1.500ден
0

Спецификација Основни карактеристики Тип на SWITCH desktop .....

Слушалки MSI ORCA PRO gaming

1.100ден Без данок: 1.100ден
0

Основни карактеристики   Фрекфенциски распон: 20Hz-20kHz .....

Sale Таблет  ACER W4-820-IICONIA grey Quick View

Таблет ACER W4-820-IICONIA grey

16.990ден 15.399ден Без данок: 15.399ден
0

Гаранција 12 месеци. Display Type: IPS Display: 8" Resolution: 1280x800pixel Processor: Single.....

Таблет LENOVO 8'' Tab 4 8 ТB4-8504X Black

10.850ден Без данок: 10.850ден
0

Процесор Qualcomm®1.4 GHz Cortex-A53 Оперативен систем Android™Nouga.....

Sale Таблет  LENOVO PHAB 2 PRO Quick View

Таблет LENOVO PHAB 2 PRO

34.990ден 31.499ден Без данок: 31.499ден
0

Гаранција 12 месеци. Display Type: IPS Display: 6,4" Resolution: 2560x1440pixel Processor: Oct.....

Таблет LENOVO Tab 3 8 (TB3-850F)

7.999ден Без данок: 7.999ден
0

Гаранција 24 месеци. Display Type: IPS Display: 8" Resolution: 1280x800pixel Processor: Quad C.....

Таблет LENOVO 10'' Tab 4 10 TB4-X304F Black

10.750ден Без данок: 10.750ден
0

Процесор Qualcomm®1.40GHz ARM Оперативен систем Android™Nougat 7.1 .....

Таблет LENOVO 10'' Tab 4 10 TB4-X304L Black

13.300ден Без данок: 13.300ден
0

Процесор Qualcomm® Snapdragon 425 1.4 Ghz Оперативен систем Andr.....

Таблет LENOVO 8'' TAB 4-8 TB-8504F Black

8.850ден Без данок: 8.850ден
0

Процесор Qualcomm®Snapdragon™MSM8917 Processor (1.4 GHz) Оперативен сист.....

Таблет Lenovo MIIX 320-10ICR Platinum 80XF00FFBM

19.500ден Без данок: 19.500ден
0

Lenovo MIIX 320-10ICR Platinum Спецификација Intel® Atom™ x5-Z8350 Processor (1.44GHz 2MB)/ 4GB .....

Таблет LENOVO Tab 2 A10-30 (TB2-X30F)

9.490ден Без данок: 9.490ден
0

Гаранција 24 месеци. Display Type: IPS Display: 10" Resolution: 1280x800pixel Processor: Quad .....

Sale Таблет LENOVO Tab 2 A10-30 WiFi GPS B Quick View

Таблет LENOVO Tab 2 A10-30 WiFi GPS B

8.990ден 7.890ден Без данок: 7.890ден
0

Гаранција 24 месеци. Display Type: IPS Display: 10" Resolution: 1280x800pixel Processor: Quad .....